WITAMY W GRAFFIDEA

Dbamy o rozwój Twojego biznesu

Szukasz grafika?

+ setki zrealizowanych
projektów i zadowolonych
Klientów

Z powodzeniem działamy na polskim rynku od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w branży reklamowej i wydawniczej. Zajmujemy się projektowaniem graficznym grafiki użytkowej: katalogów, broszur, folderów, reklam, rollupów, ścianek pop-up itp oraz etykiet i opakowań. Działamy kompleksowo. Zazwyczaj nasi klienci powierzają nam również produkcję czyli druk i introligatornię oraz dystrybucję.

Czekamy na Twój kontakt
Icon

Wsparcie

Nie każdy musi być specjalistą w projektowaniu do druku czy internetu a tym bardziej w przygotowaniu do druku. Dlatego nasza oferta jest kompleksowa. Od pomysłu do realizacji ze wsparciem na każdym etapie.

Icon

Zaangażowanie

Każdy realizowany przez nas projekt jest traktowany z maksymalną starannością, zarówno te standardowe  jak i te bardziej wymagające.

Icon

Zaufanie

Bardzo ważną kwestią w naszej działaności jest dotrzymywanie terminów. Wiem, że często o naszą realizację jest oparte działanie całej firmy. Nasi klienci mogą być pewni, że ich zlecenie zostanie zrealizowane w należytej jakości i umówionym terminie.

Nasza wizja

Dobry design dostosowany do rodzaju produktu czy usługi to klucz do sukcesu, buduje wizerunek marki, wspiera dział sprzedaży. Lubimy i potrafimy to robić.

Nasza misja

Wspierać naszych klientów w ich rozwoju.

Zaprojektujmy coś razem

Napisz do nas kilka słów o swoich produktach. Postaramy się dopasować naszą ofertę uwzględniając oczekiwania.

Napisz do nas

Zespół, który napędza wyniki dla naszych klientów